NATJECANJA

NATJECANJA 2019.

13. NATJECANJE VATROGASNE MLADEŽI VARAŽDINSKE ŽUPANIJE

  • DJECA 6-12 (Ž) – 1.mjesto
  • DJECA 6-12 (M) – 21.mjesto
  • MLADEŽ 12-16 (Ž) – 3.mjesto (plasman na Državno natjecanje)

7. NATJECANJE VATROGASACA VARAŽDINSKE ŽUPANIJE

  • “B” EKIPA (M) – 12.mjesto

23. GRADSKO NATJECANJE VZG IVANCA

  • DJECA 6-12 (Ž) – 1.mjesto
  • MLADEŽ 12-16 (Ž) – 2.mjesto

MEMORIJALNI KUP “Josip Martan” DONJA VOĆA

  • MLADEŽ 12-16 (Ž)

8. KUP DVD-a TUŽNO

  • MLADEŽ 12-16 (Ž) – 3.mjesto
  • DJECA 6-12 (M)

KUP DVD-a NEDELJANEC-PREKNO

  • DJECA 6-12 (M) – 2.mjesto

18. KUP DVD-a GORNJI KUČAN

  • DJECA 6-12 (M)

NATJECANJA 2018.

3. MEMORIJALNI KUP “Božidar Plečko” VIDOVEC

  • MLADEŽ 12-16 (Ž) – 2.mjesto
  • DJECA 6-12 (M)

7. KUP DVD-a TUŽNO

  • DJECA 6-12 (M) – 3.mjesto
  • MLADEŽ 12-16 (Ž) – 3.mjesto

MEMORIJALNI KUP “Josip Martan” DONJA VOĆA

  • MLADEŽ 12-16 (Ž)

19. KUP DVD-a GORNJI KUČAN

  • DJECA 6-12 (Ž)

NATJECANJA 2017.

12. NATJECANJE VATROGASNE MLADEŽI VARAŽDINSKE ŽUPANIJE

  • DJECA 6-12 (Ž) – 15.mjesto
  • DJECA 6-12 (M) – 32.mjesto
  • MLADEŽ 12-16 (Ž) – 12.mjesto

21. GRADSKO NATJECANJE VZG IVANCA

  • DJECA 6-12 (Ž) – 1.mjesto
  • DJECA 6-12 (M) – 3.mjesto
  • MLADEŽ 12-16 (Ž) – 2.mjesto
  • “A” EKIPA (Ž) – 2.mjesto
  • “B” EKIPA (M) – 2.mjesto

6. KUP DVD-a TUŽNO

  • “B” EKIPA (M) – 2.mjesto
  • MLADEŽ 12-16 (Ž)

4. MEMORIJALNI KUP “Kos-Ledinščak” LEPOGLAVA

  • DJECA 6-12 (Ž) – 3.mjesto
  • DJECA 6-12 (M)

18. KUP DVD-a GORNJI KUČAN

  • DJECA 6-12 (M)

NATJECANJA 2016.

9. KUP “Dragutin Medved”

  • DJECA 6-12 (Ž) – 3.mjesto
  • DJECA 6-12 (M) – 7.mjesto
  • “B” EKIPA (M) – 4.mjesto

20. GRADSKO NATJECANJE VZG IVANCA

  • DJECA 6-12 (Ž) – 3.mjesto
  • DJECA 6-12 (M) – 3.mjesto

5. KUP DVD-a TUŽNO

  • DJECA 6-12 (Ž) – 6.mjesto
  • DJECA 6-12 (M) – 8.mjesto

NATJECANJA 2015.

8. KUP “DRAGUTIN MEDVED”

  • DJECA 6-12 (Ž) – 3.mjesto
  • DJECA 6-12 (M) – 7.mjesto
  • “A” EKIPA (M) – 4.mjesto
  • “B” EKIPA (M) – 1.mjesto

19. GRADSKO NATJECANJE VZG IVANCA

  • DJECA 6-12 (Ž) – 2.mjesto
  • DJECA 6-12 (M) – 4.mjesto
  • “A” EKIPA (M) – 2.mjesto
  • “B” EKIPA (M) – 2.mjesto

4. KUP DVD-a TUŽNO

  • DJECA 6-12 (Ž) – 3.mjesto
  • DJECA 6-12 (M) – 7.mjesto

ŽUPANIJSKO NATJECANJE VATROGASACA

  • DJECA 6-12 (Ž) – 20.mjesto
  • DJECA 6-12 (M) – 37.mjesto
  • “A” EKIPA (M) – 28.mjesto
  • “B” EKIPA (M) – 15.mjesto

NATJECANJA 2014.

7. KUP “Dragutin Medved”

  • DJECA 6-12 (Ž) – 2.mjesto
  • DJECA 6-12 (M) – 9.mjesto
  • MLADEŽ 12-16 (M) – 6.mjesto
  • “A” EKIPA (M) – 4.mjesto
  • “B” EKIPA (M) – 2.mjesto

18. GRADSKO NATJECANJE VZG IVANCA

  • DJECA 6-12 (Ž) – 1.mjesto
  • DJECA 6-12 (M) – 4.mjesto
  • MLADEŽ 12-16 (M) – 2.mjesto
  • “A” EKIPA (M) – 2.mjesto
  • “B” EKIPA (M) – 1.mjesto

NATJECANJA 2013.

6. KUP “Dragutin Medved”

  • DJECA 6-12 (Ž) – 3.mjesto
  • DJECA 6-12 (M) – 3.mjesto
  • “A” EKIPA (M) – 3.mjesto

17. GRADSKO NATJECANJE VZG IVANCA

  • DJECA 6-12 (Ž) – 1.mjesto
  • DJECA 6-12 (M) – 1.mjesto
  • “A” EKIPA (M) – 1.mjesto

ŽUPANIJSKO VATROGASNO NATJECANJE DJECE I MLADEŽI

  • DJECA 6-12 (Ž) – 23.mjesto
  • DJECA 6-12 (M) – 29.mjesto
image6